Workshop Contactcirkel - De coachingreis van je leven

Workshop Contactcirkel

Geen categorie > Workshop > Workshop Contactcirkel

Hallo, welkom op de informatiepagina over onze workshop “De Contactcirkel”.



Op deze pagina tref je alle informatie aan die je kunt gebruiken om deze workshop opvolging te geven. 

Als eerste delen wij graag een beknopte beschrijving van de informatie die met jullie gedeeld is. Je kan het bestand in PDF downloaden door op de link te klikken:

De contactcirkel – Samengevat en toegelicht

Ter achtergrond delen wij ook nog graag wat informatie over hechting en hechtingsontwikkeling in het algemeen met jou:

Hechting van de wieg tot het graf

Tevens wijzen wij jou graag op 2 vlogs die wij gemaakt hebben over “De Contactcirkel”. Deze zijn terug te kijken én luisteren via:




Wij hopen dat je de workshop en deze informatie als waardevol zult ervaren en danken je hartelijk voor je komst naar de workshop!

Natuurlijk kan je ons benaderen als je nog vragen hebt over “De Contactcirkel”. Mail dan je vraag/vragen naar 1 van onze coaches:

Kristel Dekkers – kristel@sfib.nl 

Femke Mooij – femke@sfib.nl

Hans Hindriks – hans@sfib.nl

Nicole Wehmeijer – nicole@sfib.nl

Heidy Mezenberg – heidy@sfib.nl

Arie van Ingen – arie@sfib.nl

Uiteraard staan wij ook altijd open voor feedback om onze dienstverlening nóg beter te maken :-) 

Tot slot nog even dit 
Wij hebben een eigen fanbase op WhatsApp. Je kan daar lid van worden en dan zal je via onze community op de hoogte gehouden worden van alle nieuwtjes, voordelen en toekomstige workshops. Wij willen je vragen om met je smartphone te gaan naar de navolgende link: https://chat.whatsapp.com/IG8TB4nPcRIJ7m1EOrtoqN



Graag zien wij je een volgende keer weer terug bij 1 van onze workshops of onze reizen.

Namens het hele team,

Liefs Arie

Vind je het prettig om eerst eens persoonlijk kennis te maken? Of heb je nog vragen over de reizen of de coaches?

Neem dan gerust contact met ons op of laat simpelweg je gegevens achter en dan nemen we met alle plezier contact met jou op.

085-4867380 
contact@sfib.nl 

Volgende stap boeking